January 2012

Deník.002

31. january 2012 at 13:26 | Little-Misha
Vstávala jsem v 7,15. Do školy jsem přišla asi...? Asi v 7,47.. Ke sníani jsem měla cereálie s mlíkem..
Hráli jsme dvě hodiny vibiku(nesášim!!! už jí hrajeme 5 let 2krát tejdně) A prooti B proti C.. No prostě áčko béčko a céčko proti sobě. No a mi idioti z béčka sme to posrali. Vždycky sme 2. ale teď sme byli 3.!!! Áchjo, a pak ájina, byla úžasná! hráli jsem jako by hry ale v angličtině... Bylo to dobrý. No a pak vysvědčení!!! No, já se nemám čim chlubit no, ale napíšu vám to sem: čeština 1, matika 2, ájina 1,tělák 1, výtvarka 1, pracovní činosti 1, infoška 1, přírodověda 1, vlastivěda 1, hudebka 1. Jednoduše samí akorát jedna dvojka z matiky no.... No nevadí..
K obědu jsem měla bramborový knedlíky a červený zelí+ ňáký maso :D. Docela dobrý... Zítra píšeme písemku z informatiky, takže se jdu učit! Hoj...

Deník 001

28. january 2012 at 19:41 | Little-Misha
Začínám sipsát svůj online deník na blogu..(není to žádná novinka... Ale mě to nevadí!)
_____________________________________________________________________________________
Ráno:Vstávání v půl jedenáctý fakt miluju. Vyspala jsem se skvěle.. Ke snídani jsem měla horkou čokoládu z dolce gusto, a dort s čokoládovim krémem...shrnutí: Snídaně luxusní..
Oběd/Odpoledne: K obědu jsem měla bramborovou kaši a kuře, docela dobrý. U toho jsem hrála hry na ICQ s kámošem... Takže docela šílený..
Odpoledne:Jó, fotila jsem se na fotku kterou můžete najít dole:DD (ovšem pokud se mi povede jí nahrát do pc:DD)Pak jsem byla na počítači a měla pučtěný óčko...
Večer:Docela dobrý, ségra odjela a ;tak jsem byla zase na počítači. No ak večeři mám tu.. vak se to jmenuje? néjaká čínská polívka, nebo větnamská? No to je fuk, ale já jí zbožňuju!!; A teď se jdu koukat na zlatý kompas, nebo na hledá se nemo, prej to taky dávaj, já o tom nic nevim ale chci se koukat na zlatej kompas....
Fotka dne/týdne: nenalezeno!!!!ok no tak jí tu máte, ale vypadam jak nA 15 protože mě ségra namalovala a vyžehlila jsem si vlasy.... Takže tak:
já wim ,vypadam jak debil :X

Oh my got!!!

26. january 2012 at 18:34 | Little-Misha
No, ve škole to bylo uplně na hovno, po škole docela dobrý, byla sem s kámoškou v lídlu a koupili jsme si čokoládu a brambůrky, a pak jsem přijela domu a zase nuda, nechcete si se mnou někdo psát na ICQ??? prosím někdo do 14ti let by se to nenašel???
číslo mám 606 273 987. hrozně se nudim :D. No nic, až dopiju horkou čokoládu tak si pudu připravit taško na zítra. Jáj zase vlastivěda!!! To né! Minoulau vlastivědu sem dostala za 4 z písemky takže luxus... A jinak zítra máme zase tělocvik a já zase necvičim... Né budu muset sedět na lavičcde s jednim dóst pošahanym klukem.. A nebo že bych cvičila? no eště si to rozmyslim... No a jak se vlastně máte vy? Jó a ještě musíme mít do školy nákou blbou knížku, kažej měsíc musíme mít knížku a o ní pak píšeme... jO a mam u jedná grafičky novej dessw takže se můžete těšit!! tak zatim pá

Achjo, to je život!

25. january 2012 at 19:46 | Little-Misha
Takže, dnešní den byl uplně na hovínko smradlavý.... XD. Ve škole, zkoušení z češtiny, učitelka nám řekla třeba podstatný jména a my sme museli říct co označujou...ATéDé. Pak mě votravoval jeden kluk co sedí za mnou, furt mě mlátil ňákym náramkem... No a ak kroužek, vítvarka, kresili sme asi už po dtý pitomej labirint, týwole, to bylo něco, a asi už dva měsíce chceme s nej kámoškou(ona tam chodí taky) náký obrázky aby jsme je mohly ukázat rodičum, no konečně nám je dala, ale ta teda člověku umí zvednout tlak!!! Když už nám ty obrázky z nejvěčí nasraností dala, tak ještě musela vybrat ty nehnusnější, mě dala tučnáiy, který sme kreslili taky stokrát na začátku 1. roku chzení na VV. No jednou sme je kreslili tužkou potom temperama atd... no a pak mi dala ještě LLibočanskou bránu, když jsme kreslily hidtorický město Žatec.(neznáte? nevadí :DD) A kámošce jako dala čtyři!!! no ale taky hnusný takže... Ale jeden obrázek tam měla hezkej..no ale jenom jeden. No a nakonec mě škrábnul Boban(ten muj kwálík) až mi tekla krev, no 2 zakrvácený kapsníky, mam pocit jako bych stratila tunu krve. No a pak jsem si ještě málem rozbila hlavu o postel když sem lezla pro bobana :x.
No, posuďte sami...Bezva den ne? :PPP

Proč jsou u nás ve třídě tak úchylný lidi??? :-|

24. january 2012 at 14:36 | Little-Misha
Já vim, už 2. nadpis článku začíná na Proč, ale to nevadí :DD
Kluci se furt pasujou na teplouše,nebo na gaye, holky pasujou na lesby atd. Dneska ovšem vymysleli víc úchilnou metodu, šáhou holce na zadek, a řeknou třeba pasuju tě na lesbu, a nebo " to je bezva, že jsi lesba..."Nó a mě dneska pasoval mý nej kámošky kluk na "divošku" nebo co. Prostě šli jsme na Tv(tělocvik) a on mi šáhnul na prdel a řek prostě "divoška" nebo "pasuju tě na divošku" nebo jak to řek no prostě docela úchylný...Ještě že nešahaj na něco jinýho :DĎ... To by asi nebylo moc dobrý no. ták jo, už nevim co k toomuhle tématu napsat takže končím,končím s písmeny,končím s větou, končím s článkem a končím s tímhle blogem. Nééé co jsem to napsala, lidi,neberte mě moc vážně...S blogem neskončim... :P tak zatim, možná sem ještě napíšu nějakej článek dneska ale nevim..

Proč?!

21. january 2012 at 8:54 | Little-Misha
Psali jsme pololetní písemku z geometrie. Dostala jsem 2, a měla jsem o 2 body méně, než byla jednička. Doma jsem našla, že se učitelka překoukla, a měla bych mít správně o tři body navíc!! Tak jdu ráno za učitelkou, a ona že je to divný, že by se překoukla, takže mi to neuznala. A že prej "bych si to mohla doma opravit" týjo, to by mě ani nenapadlo! Takže mam 2 no, je to fakt na....... Achjo, poč jsem si toho nemohla všimnout ve škole když jsem jí ještě neměla doma?? bééé, mohla bych mít jedničku, a to by se mi fakt hodilo. Pak jsme psali písemku z češtiny, dostala jsem za 1, a včera jsme psali písemku z matiky, a chci jedničku!!! Moc jí potřebuju!Protože mám z matiky na vízo 1-2.Jinak pracuju na novim dessu, tak zatim to vipadá všelijak. Jink stahuju se Camp rock 2, a potom si stáhnu ještě trojku. A tátu poprosim aby mi stáhnul the sims 2. Jináč teď budu mít víc času na blog, předtím jsem přišla ze školy a sedla k učení. Tak zatím ahojky!

Chceš být originální?

17. january 2012 at 18:26 | Little-Misha
Získává si nějaká holka ve třídě pozornost,tím, že je frajerka? Štve tě to, protože neumí ani vtipy, a neustále někoho provokuje? Máš už toho pokrk?(není zaměřeno na žádnou osobu,i když, jedna by se zu našla ale nevadí :DD) Řekni si dost, a přestan trávit přestávky sama!

Užívej si život naplno!

16. january 2012 at 18:58 | Little-Misha
Já vím, není čím se vychloubat, ale já si to vysloveně užívám! Tak aby jste věděli nejprve o čem vlastně mluvím, mluvím o sněhu. Jo, takže na rovinu, konečně napadl sníh! Je ho sice jen trošku, ale aspoň něco!Sice už pomaloučku rostává, ale pořád tam je.Bobánek(můj ťuťu králíček)je z toho úplně na větvi. Vyzvedla jsem ho na parapet, aby viděl ven, to jste měli vidět, co dělal.. Div se málem nepřizabil, když skákal z parapetu na koberec. Snažil se mi probourat okno, vzala bych ho ven, ale nastydl by... Jéjda, už jsme zase opět od tématu!
¨
Každý by jsme si měli užívat každý den, ale jak víte, někdy máme tak zvané "černé dny". Někdo je má jen v pátek 13. , a někdo pořád. Já mám každý pátek 13. smůlu, překvapilo mě, že teď v lednu se mi nic nestalo; na tělocviku jsme hráli vibiku, hrajeme jí už každý tělocvik 5 let, no vydrželi by jste to?Já ne, ale bohužel musím. Poté jsem byla zkoušená z vlastivědy, a za 1,a pak už si to nepamatiji :).Na námět tohoto nadpisu mě přivedl doktor, u kterého jsem dneska byla. Stále si zpíval Skákal pes přez oves, a ovčáci čteráci, a pak přešel ještě na prší prší.. Když mi něco řikal, tak se cpal bombonierou. Takovýhle člověk si užívá život naplno.

Reakce na Miley Cyrus

15. january 2012 at 14:49 | Little-Misha
Já osobně nemám moc Miley v oblibě, zdá se mi, že bude taková... Jak to jen napsat?? No nevadí, i když je Miley vlastně Hanah, mám radši Miley, i když Hanah je vlastně Miley, takže by měli být stejné!Já vím, přečtěte si to radši 2x aby jste to pochopili, jestli jste to pochopili na poprvé, jste dobří... Tak zeptala jsem se kamarádek, co si o Miley Cyrus myslí!
Sabča: je nejlepší ale strašně mi chibý stará Miley, hodně se změnila...
Kája: Nemám jí moc ráda, ale zas tak příšerně mi nevadí.
Káťa: Je divná, nevím, co na ní ostatní viděj, vždyť je namyšlená.
Lůcoš:DD: Ha,ha,ha, vtipný, vžyť to víš, nesníšim jí!!!!!!!

Bohužel, více odpovědí jsem nedostala... Ale jako Kája,Káťa a Lůca jí nemusim!!!

FIMO hmota

14. january 2012 at 21:56 | Little-Misha
Zkoušeli jste už nekdy vyrábět z fima? Ten kdo ano ví, že je to super!Je to jako plastelína, ale po výrobě se to zapeče a ztvrdne!TAkže se z toho řetízky, náušnice, přívěsky a mnoho dalšího, také je hodně barev, takže je lepší si koupit víc barev ať je z čeho vybírat. Ale pro ty, kteří by to chtěli vysoušet, mám trochu "špatnou" zprávu...U nás v Kohinoru stojí fomo 70-80Kč. Na internetu stojí méně, tak okolo 60 Kč. Vírobky jsou pěkné, dobře se s tím pracuje, já vřele doporučuji!