February 2012

Sky

29. february 2012 at 7:35 | Little-Misha
Ahoj, takže, nechtělo se mi psát, ptz sem na to neměla čas. Včera sme byli v Praze. Byla tam zima jak něco. No a dneska odpoledne jedeme po škole na Boží Dar. Tam budem takyx lyžovat(možná) já budu asi lyžovat, a maminka s tatínkem se budou o to snažit... :D... njn. A sou tam i takový ty kruhy. velký.,do kteých si sednete a jedete! VoV! Tákže se celkem moc trěšim, bude pdel.. Tak já du do třídy, teď ráno chodim na takovej koužek, teď toho sama lituju! Tyjo vtávat o hodinu dřív! To he na umření... No tak se pozatim mějte, nevim jestli vám ještě dneska napíšu! Báj!

Today I enjoyed it!

27. february 2012 at 20:21 | Little-Misha
NO dneska sem si to selkem užila. Měli sme 7 hodin. Oj, jak já tu školu miluju..(ironie...). O odpoledku to bylo fajn. Byli sme na Kapucínský zahradě a tam sme byli naše parta a ještě céčáci. No a tam je taková tobogánová klouzačka.A chtěli sme kámoše Kubu shodit aby jel a oni dole házeli kamínky... No a pak už sme řřekli že céčáci sou kraténi, páč už tam byla dole vrstva kamenů jako prasátko... :D.No a Kuba byl nahoře asik půl metru od začátku a tak sem mu podala ruku abych mu pomohla nahoru jenže mě málem stáhnul dolu... Kdybych tam neměla nohu, tak jedem... No a pak zase před školu. K obědu byly brambory a kuře, nic moc.Dneska sem pro vás udělala novej dess, protože tamten co sem chtěla nastavit sse mi moc nelíbíl mno.Jináč zítra počítáme příklady na známku do žk takže si jich ještě pár vypočítám... No jinak už mám 2 sbéčka! Děkuju!! No a pokud chcete spřátelit, tak můžete napsat klidně sem do komentářů. Máte rádi One Direction? A koho z nich nejvíc? Mě se hrozně líbí Harry :D. Já vim, všichni sou docela hezcí ale u mě má 1. místo Harry! TAkže jakej se vám nejvíc líbí?A koho máte nejradši? Kdo je nej? Napiště do komentů!


PŘEKVÁPKO za návštěvnost!

26. february 2012 at 19:29 | Little-Misha
Ahoj,zapla jsem znovu blog, páč dneska na mim blogu bylo...................................................
.......................................................................................................
............................................................................................
.................................................................................
..................heh..............................................
..................................hi.........................
...............................hahaha..........
..........................jó..........
.už je to trapný já vim...
jo, už to.............
.....vážně.....
..řeknu..
....jo.
OK. Takže, většina z vás to přeskočila, ale dala sem si s tim celkem práci... BYLO TU PŘES 500 LIDÍ!a to jenom dneska! wOw, miluju váááááááááás!!! Ste nejlepší, víte to?? :-D
Takže, když kliknete na CC, tak tam uvidíte malý překvápko, tak klik ju??

No comment...

26. february 2012 at 19:20 | Little-Misha
No prostě, no comment. Ráno vtávat v 6 h. Brrrrr. Jeli sme na Klíny. Další brrr. :D. No a sotva sme vyjeli nahoru, začala taková chumelenice, že to prostě nešlo.. Tak sme jeli zase domu... K obědu sme měli takový bramboráčky a něco k tmu. Přeed chvílí odjelaa káámoška.
No tak to bylo jenom tak info. Jinak, sorry že sem nepsala ale včera sem byla u séégry a s kámoškou sme byli u kámoše nacvičovat na to debilní karaoke. Samozřejmě, že sme nic nevymysleli.... :D takže celkem fine. No a jinak hrála sem zase Stardoll... NIc moc hra ale baví mě navrhovat obečení..No nic. ZAchvíli dávaj Hlas,budete se koukat?? Kdybych já byla ten soutěžící, asi bych šla k Pepovi V. nebo k Daře R. určitě ne k ritmusovi, je to idiot. Sorry těm, který ho poslouchaj ale pprostě tak. Ke klomu by ste chtěli jít vy? No nic. Jdusi zopakovat Přv. A vykoupat se. Jináč už pro vás připravuju zase novej dess tak doufám že to stihnu do zejtřka nastavit. Ale asi spíš ne mno.TAk se mějte a pá-á!

I hate those arrogant idiots.

24. february 2012 at 18:08 | Little-Misha
Angličan: Do you speak English?
Čech: Co?
Angličan: Mluvíš anglicky?
Čech: Jasně, nemám problém!
TÁkže, jak se dnes máte? Já upe nejlíp...(jak jinak.) No, ve škole máme takvý namyšlený debily, kteří maj svojí partu.N a myslej si o sobě nevim co a přitom sou to debilové...
no a já s jednim klukem od nich musim sedět! Pane bože, za co mě trestáš?! My máme svojí partu, já, moje nej kámoška Káťa, a Kuba a voni proti nám furt něc maj, no jo, vždyŤ sou to debilové.. Jo jinak ten vtip sem našla na netu někde... jinak ejtra du mžná ke kubovi, uvidim jak to vyjde, v každym případě tam bude i Káťa a budou vymejšlet něco na to karake.. A dneska ve škole? kromě změny zasedacího přádku :D celkem fine.no tak se mějte a já už zas jdu, du si totiž nainstalovat Photo Shop tak se mějte a díky za návštěvku!


Fashion

24. february 2012 at 15:14 | Little-Misha |  Pro dívky!
Tákže, sorry, nepsala jsem ale tak nějak nemám moc času, teď když chce učitelka to "karaoke" tak musíme furt vymejšlet... No ale už sem si našla chviličku, tak se koukněte alespoň na článek s módou...
No, sice to teď nosit nemůžete, ale je to úžasný!
Nevím jestli to není už moc cute... ale barevnýu určo nic nepokazíte..
Tak to je pěkný! No, hrosně se mi líbí ten outfit na pravo...
tak ty sou jednoduše dokonalý...

Tak to je zatím vše, ještě chystám jeden článek o líčení takže...

One Direction

22. february 2012 at 7:38 | Little-Misha
No, co říct, jsou prostě nejlepší...

Today...Ist a normal day..

21. february 2012 at 17:53 | Little-Misha
no,takže ahoj:D. Asi se divíte proč sem nepsala,ale neměla sem čas. Učitelka si vymyslela, že budeme dělat ňáký karaoke... No děs.Jo a taky jsem pro vás udělala novej dess takže ho buď dneska nebo zítra nastavím. + Mám k tomu i popisky do menu a clickačku. No včera jsem se vrátila domu v 6 h. Měli sme odpoledku, a o tu jsem byla s kámoškou Káťou u kámoše Kuby a má upe úžasnýho pejska. On poslechne na slovo. Prostě, poprosí, sedne, lehne, válí sudy a já nevim co všechno, ale je úžasnej. No a pak sme byli my tři v kninhově, už po odpoledce. No a tam sme potkali spolužáka Pavla z jedný party kterou moc nemusíme, no, víte oni sou tam takový hrozně namyšlený debílkové :D. A myslej si o sobě bůh ví co. No ale on je zatim normální.. Takže a k dnešku. Musim si uklidit pokoj jinak mi máma zabaví počítač! No, samozřejmě, to už tady bylo tolikrát, že? No takže se du učit tu písničku, zpíváme nejspíš od One Direction a jmenuje se to One Think nebo tak ňááák... No, už je to hrozně dlouhý tak já půjdu zkouknout blogy na který chodim, je to například lencaadnmyska.blog.cz (ta Myška, to nejsem já!!!Já jen že jsem taky Míša) tak se mějte a komentujte, a přihlašujte se do SONZvířátka! Děkuju
Jo a ještě, měli sme psát test z ájiny, ta mi celkem jde! Mám skoro samí! No a nepsali sme takže úžasný!

A normal day...

21. february 2012 at 17:45 | Little-Misha
no,takže ahoj:D. Asi se divíte proč sem nepsala,ale neměla sem čas. Učitelka si vymyslela, že budeme dělat ňáký karaoke... No děs.Jo a taky jsem pro vás udělala novej dess takže ho buď dneska nebo zítra nastavím. + Mám k tomu i popisky do menu a clickačku. No včera jsem se vrátila domu v 6 h. Měli sme odpoledku, a o tu jsem byla s kámoškou Káťou u kámoše Kuby a má upe úžasnýho pejska. On poslechne na slovo. Prostě, poprosí, sedne, lehne, válí sudy a já nevim co všechno, ale je úžasnej. No a pak sme byli my tři v kninhově, už po odpoledce. No a tam sme potkali spolužáka Pavla z jedný party kterou moc nemusíme, no, víte oni sou tam takový hrozně namyšlený debílkové :D. A myslej si o sobě bůh ví co. No ale on je zatim normální.. Takže a k dnešku. Musim si uklidit pokoj jinak mi máma zabaví počítač! No, samozřejmě, to už tady bylo tolikrát, že? No takže se du učit tu písničku, zpíváme nejspíš od One Direction a jmenuje se to One Think nebo tak ňááák... No, už je to hrozně dlouhý tak já půjdu zkouknout blogy na který chodim, je to například lencaadnmyska.blog.cz (ta Myška, to nejsem já!!!Já jen že jsem taky Míša) tak se mějte a komentujte, a přihlašujte se do SONZvířátka! Děkuju!

Belskovka za diplomek :-)

19. february 2012 at 11:29 | Little-Misha
1) Áhoj
2)Jak se vede?
3) Copak děláš?
4)Těšíš se do školy?
5)Máš rád/a One Direction?
5)Co bys rád/a?Klikačku nebo diplomek?
6)Co na to chceš?
7) Máš blog? :-)(jestli jo, napiš adresu :D)
8) Ták se měj!