March 2012

Good Night!

31. march 2012 at 18:39 | LittleMísha
Takže dnes, dneska byla taková normální sobota... Včera sem šla spát asi v 23:00 h? Tak ňák.. No a ráno vstávání po 9! To miluju! Nechápu, proč je furt zima! Já chci už konečné Léto!!! Když se podívám ven, tak se mi chce zalíst do postele a spát a spát a zase spát! Už mě ta zima upe s**e štve! :D.. No prostě nesnášim zimu, a hotovo :D.. Zítra ještě nevim co budu dělat.. Dneska večer se asi budu koukat na Letopisi Narnie, dávaj to na nákym slovenskym kanále.. A až to skončí, tak rychle spááááát!! :D... Moje nejoblíbenější místo je vážně postel! TAk já jdu, affs dneska neobjehnu, nemám na to sílu! :D...

Můsícs

30. march 2012 at 19:31 | LittleMísha
Čáu, tak dneska vám sem dávám ňáký songy který sem našla na youtubku...

Álvín a Chipmunks
Bombová písnička :D:. Ještě v jejich podání.. ?-)

A LAMFO ♥♥♥

1) One day
2)Party Rock Anthem ♥ ♥


Sexy an I know it!


Tak co? která se vám líbí nejvíc?? Neni to sice nic novýho, ale mě se to prostě líb :D...

Kontrola Affs-vyhodnocení

29. march 2012 at 17:55 | LittleMísha
TAkže, budu stručná
Nezapsali se a mažu!
-Angel(+ má pozastavený blog)
-Katie Lee (pokusd chceš být pořád affs, budu ráda, ale napiš mi to tu do komentáře!)
ZApsali se a nechávám
-Fashion Kate
- Smile Sany
-*Donůtek*
-Jahůdka**
Nové Affs nemusí se zapisovat, protože sou nové
-Elis(dříve Angel, ale naa jiném blogu)
Nami Micho
Channán
Starestinka

Pokud sem na někoho zapoměla, tak sorry, napište mi to do komentu + Přímám nové Affs!!!

Best friends

29. march 2012 at 17:41 | LittleMísha
Dneska byl dobrej den :D.. Prostě ve škole sme byli na koncertě Pavla Nováka a já a Kačka sme měli výtlemi z Dominika! Dominik=Blázen!-D No a po škole sme šli do knihovny, s Káťou a Dominikem a prostě byla sranda... :D... Furt sme si prohlíželi bravíčka atd.. :D... Včera sem nepsala ptž sem přišla domu až v 19:30! No a zachvíly má přijet kámoška Lucy :D.. To bude zas pařba :D.. Prostě dneska mam upe úžasnou náladu! Jinak tu radnici ještě furt nemam.. Asi si vezmu zálohu :D.. No a nebo jem řeknu ať si to vezmou na splátky, denně 50Kč a + úroky :D! Jo Affs, omlouvám se že sem neobíhala ale prostě nebyl čas! Jo a máte nějaký tip na návod pro holky do rubriky For Girls? :-) Yla bych vám moc vděčná kdyby ste mi něco napsali, prostě mě už nic nenapadá! Tak já poběžim... Mějte se a smějte se! Báj!

Diplomek od Fashion Kate

27. march 2012 at 16:26 | LittleMísha
Díky, moc se ti povedl!
Udělala Fashion Kate!

Bad day..

27. march 2012 at 15:54 | LittleMísha
Dneska byl takovej normální den... O ´ájinu sme byli spojený... Mimochodem, tenhle článek už píšu po 4.! poprvý sem si to nechtěně vypla, podruhý sem byla pryč a restartoval se mi počíteč, a po třetí mi spadnul celej net! Ach bože! Teď mi nejdou psát písmena, už mě bolej ruce!Jinak, musim babičce nakreslit naší radnici, OMG! Ale co, aspoň si přivydělám! řeknu si zato asi 150-300 :P Fáj, já vim že mi za to nikdo 3 stovky nedá, ale budu se ten obraz snažit vydražit!No... to je jedno... Zítra je zas výtvarka, no konečně! Minulej tejden sem tam nebyla a už to nemůžu vydržet! :D:... No nic, fakt mě bolej ruce, tak se mějte, čááu..

We are is crazy!

26. march 2012 at 16:18 | LittleMísha
Já a moje nej kámoška sme fakt crazy! Dneska byl upe bestovej den! O odpoledku sme byli já, nej kámoška Káťa a Verča u káti přej panelákem a dělali sme tam blbosti :D.. A po škole sme si byli koupit... to vám řeknu až příští středu ptž je to na to 2. karaoke! No a cestou sme si koupili vanilkovo-čokoládovou zmrzku! Byla hrozně dorá. Pak sme šli zas ke Kátě před panelák a tm sme lezli po takovejch tačích a viseli sme tam hlavou dolu atd.. Prostě šílenci! Pak okolo šel její soused a já takový: "bacha de nákej pán" a ona "kde?" a tak sslezla dolu a prej takový "jé!" XD... a pak si dala na hlavu mikinu prej "ochrana před sluncem" :D a pak si jí sundala a začali jí elektrizovat vlasy a tak jí skoro až hodila na mě a jak cem to chtěla sundat tak sem s tim trochu pohejbala a začali mi elektrizov at taky! No prostě celej šílenej den!!! :D... XD Jo a mile ste ě překvapili! U článku vyrob si tričko moustache je 20 komentů! Děkuju vám moc!

Vyrob si tričko Moustache!

25. march 2012 at 9:59 | LittleMísha |  For Girls
Chceš mít triko s Moustache? Tak si ho vyrob! Našla sem pro vás skvělé video s návodem!
Video v celém článku!

Moje Animace

24. march 2012 at 17:54 | ツLittle Mishaツ |  Animace
Moje animace:

Chceš Animku?

24. march 2012 at 17:51 | ツLittle Mishaツ |  Anima©e
Chceš anima©i?Stačí napsat:
Přezdívku
Blog
Odkazy na obrázky nebo téma
Počet obrázků

Maximální počet obrázků je 15!!!