May 2012

Prvňáčci

31. may 2012 at 14:45 | LittleMísha
Dneska u nás byli dva prvňáci protože nešli do divadla. Káťa byla už dneska ve škole takže byůa sranda. Jinak, dneska jsem o 2 000 bohatší =D! Broňa mi dal vybraný peníze na dárek pro učitelku. A zajímavé na tom je, že zezačátku jsme jí chtěli koupit let balónem, to neprošlo protože se učitelka bojí výšek.. Pak masáže ale to bylo takový divný bez pobytu atd.. A teď jí chceme koupit pobyt někde takže lepší.. TAk to je zatím vše, mějte se!

Mé téma týdne od vás

30. may 2012 at 7:28 | LittleMísha |  Moje téma týdne
Ahojky, tak jsem si zase něco vymyslela... Moje TT kteé mi napíšete vy!
Nebude to jen normální, obyčejné tt, ale já to, co se mi bude líbit nejvíc, dám do ankey a to co "vyhraje" tak ho nakreslím. Nebo alespoň se o to pokusím.
Takže, napíšete tolik témat, co vás napadne, ale buďte více, no jak bych to napsala... aby jste nenapsali třeba dám příklad šaty, ale třeba fialové šaty s třpytkami a td.. Takže pište, prosím, čív víc, tím líp!

Můj názor na Lejdy Vanilku

29. may 2012 at 17:18 | LittleMísha
Takže jsem se rozhodla, napsat článek s názorem na Lady Vanilku; většina lídí řiká, že LV je blbá kráva, ale když jsem se na jeho blog podívala za nějaký měsíc, už měl článek se stejným tématm jako právě LV..
K jejímu blogu celkově
Nechtěla bych mít takový blog jako ona, jelikož má podle mě více antifanoušků než fanoušků,
Komentáře jsou až moc upřímné a očividně si na ní lidé rádi vylívají svůj nemalý vztek. Články měla dobré, ale poslední dobou nechápu, o čem článek byl, to už jí nenapadá co psát? - Ať raději nepíše, než aby psala takový kydy =DD Její články mě moc nebavý, prostě jsou divný.. Ale je to jenom můj názor..
Na její blog se čas od času kouknu, ale nejsem její stálý návštěvník, její blog mě nebaví..
Nic víc mě k tomu už nenapadá, nemám co napsat..

Testování 5. a 9. ročníků- můj názor

28. may 2012 at 16:16 | LittleMísha
Tak dneska jsme byli i my testováni a zneužíváni díky ministrovy školství, a pokud si toto právě ty, ministře (ministre?) čteš, tak tě moc nepotěším, protože i já, jako 99.9 % lidí nenávidím školu! Pochybuji o tom, že bya jsi, ehem pardon, jste si toto mohl číst, takže na vás se*ru :DD
Ano, v naší škole se dnes konalo "testování" malých dětiček z 5. a ještě menších dětiček z 9. tříd, (já jsem v 5. třídě, jenom pro informaci :DD)
Celkem mě to nebavilo, měli jsme matiku-předmět, který nesnáším, k smrti nesnáším, takže ještě lepší... Ve středu na nás čeká čestina, alespoň ta je celkem trochu dobrá, a v pátek angličtina, taky je taky celkem nudná, ostatně, skoro jako všechny předměty..:DDD
Takže nezbývá, než školu zapálit.
Ale já bych byla na školu hodná, pomáhala bych jí hasit, jenže nějakým záhadným způsoben by mi z toho vytýkal benzín... :DDD
*Doporučuji vám, přečít si včechna tučná slova vznikne vám další věta nebo text :DD..

Information

27. may 2012 at 13:27 | LittleMísha
Tak tohle bude jen opravdu krátký, informační článek.
Začneme tím, že tady na blogu bylo už 20 000 lidí.
XD XXl velikost! Aby jste to nepřehlédly...

A skončíme tím, že chystám nový layout (s one direction)

Tak toť vše =DDD

Yeah!!!

25. may 2012 at 15:13 | LittleMísha
Konečně pátek! Mám jednu dobrou a jednu ještě lepší zprávu! Tak kerou chcete vědět 1.? Začněme tou špatnou.. =DDDDDDD A to je ta, že budu muset jít zítra dopoledne k babííí ='(... A ta dobrá je, že... Zítra půjdu ke Kátě na osaavu jejích narozek!(12. narozek) já se tak těším... Bude tam samozřejmě áťa, určitě Kuba(její bývalý kluk :DD no nebim jestli bývalý, ptž, no to je jedno) a možná Slávek (jeden kluk ze třídy, kámoš Kuby) No a pak já, žejo, a Anička(kamarádka Káťi) a pak ještě jedna Aničkááá =|... (3.letá sestra Káti) Minulý narozky Káti se nás bála, ale teď, teď je hrozná, furt si chce hrát atd..
no a ta ještě lepší???
Vzali mě na matenatickou!!!(do matematický třídy)
Sice matiku nesnášim, ale tk nechci jít na gympl a nechci zůzt normálně ve třídě mezi lidma, který maj 3-5 skoro ze všeho... A nejlepší na tomm je, že... Radši nic =DDD...

"Dva umělci jdou světem"....

24. may 2012 at 17:53 | LittleMísha
Co si pod tím asi představíte? Já sebe a Káťu, mojí nelepší kamarádku...
Včera se u nás otevírala opravená sladovna, a tak tam byly i naše obrázky z výtvarky.
Každý tam mohl mít jen jeden, ale blbej dominik tam měl dva! No nic... Také tam byla jedna místnost, v té místnosti byla kamera, nějaký bílý obraz, stů a na něm mikrofon a vedle byla židle... No a my jsme tam do toho zpívaly "dva skřítci jdou lesem".... A pak Káti táta řekl, že jsme slyšet až na druhou stranu sladovny... Pak jsme začaly "moderovat počasí" prý: "Zítra bude 130 °C, takže si nezapoměňte teplé kabáty a čepce, pozítří bude - 200°C, takže si nezapomeňte opalovací krém a sluneční brýle, a dávejte si pozor, aby jste se nespálili!" A pak jsme tam byly na počítač, který je něco jako veliký tablet, a ode dneška ho máme i ve třídě, úplně stejný... A tam mají úplně skvělou webkameru, mohli jste si tam nastavit, že vás namaloval malíř, že jste na bilbordech atd.. A pak jste si tam mohli ještě nstavit místo vaší hlavy, hlavu mimozemšťana,psa, klauna atd.. Prostě jsme se na tom dost vyblbly.. =DD Ještě jme se u věže postíkaly celý vodou, takže jsem měla úplně mokrý kalhoty... Ale Káťa taky, ale na těch jejich to šlo vidět, na mých ne.. =DD...

A dnes, dnes jsem byla po škole chvilku u Káťi, a hráli jme polštářovo-plyšákovou bytvu, včera jsme při téhle ne-bezpečné hře utrhly takovýmu plyšovýmu zajícovi nos.. Dnes jsme celý pokoj rozházeli, a udělali si ochraný hradby... Celkem sranda... Ale vypadalo to tam, jako po výbuchu...

Fashion inspiration-clothes

23. may 2012 at 0:00 | LittleMísha |  For Girls
Tak tady máte další inspiration módy podle mě. No co víc dodat, tak aby se líbilo... =*
Tak co? Jak se vám líbí??

Vyhodnocení kontroly affs

22. may 2012 at 15:12 | LittleMísha
Tak a je to tu =D...Je tu vyhodnocení kontroly affs!
Nebudu tady psát, jak je mi líto, že jste se nezapsaly a takový keci, můžete si za to sami!

Zapsaly se a nechávám
*Donůtek*
Peťula**
----------------------
překvapilo mě to, že se zapsaly jen dvě....Ale tak...

Nezapsaly se a mažu...
Sydney- někdy si řikám, jestli jsem tu měla od tebe aespoň jeden komentář...
N. - taky jsi moc nekomentovala, skoro vůbec....
Nami - od tebe si pamatuju jen 1 koment, a to byl ten, že mě bereš za affs...
---------------------------------
No coment...

Nezapsaly se a nechávám
Fashion Kate- Tak ty jsi měla pozastaveno tak tě to omlouvá..Stejně byych si tě nevyazala...=D
Victoria*- jsi nové affsko, ale taky moc nekomentuješ =D

Nové Affs =*
Chey -zrovna jsem ti chtěla napsat na blog, jestli nechceš spřátelit, a v tom jsem si všimla tvého komentu =DDDD *
Smile sany - Tak ty nejsi úplně tak nová ale tak... =DDD


Tak to je fše a mějte se zatíííííím pá.......

Letní MISS se stala..

20. may 2012 at 12:00 | LittleMísha
Áhojky, tak tu máme zase MISS, teď už ale vyhodnocení.
Na 3. místě se umístila MISS číslo 5! Tedy Andrea Tučková! Gratuluji
Na 2. místě se umístila MISS číslo 2! Tedy Sandra N.! Gratuluji!
No a na 1. místě se umístila MISS číslo 4! Tedy Veronika nebo-li Déé! Gratuluji!
To, co vyhrajete je překvapení :)... Děkuji za účast v soutěži, a doufám, že vám dáreček přijde včas, a že se příště zase přihlásíte! ;)

A ještě poprosím, jestli by jste mi na mail mi-sha.stepanova@senam.cz mohly poslat adresu, někdo mi jí neposlal tek ať to můžu poslat..